Archive for Styczeń 2010

Jak zamknąć JFrame z potwierdzeniem?

Przeglądając wyniki wujka Google związane z Javą, natknąłem się kilka razy na mniej lub bardziej udane przykłady kodu wyświetlającego okno, które w momencie zamykania wyświetla dialog z zapytaniem, czy użytkownik jest pewien, że chce je zamknąć. Postanowiłem samemu przygotować podobny przykład, który przy okazji uzasadni moje podejście do mechanizmu zamykania okien przedstawione we wpisie Zamykanie okien poprzez wciśnięcie przycisku Escape. Continue reading ‘Jak zamknąć JFrame z potwierdzeniem?’ »

Przenosiny

W związku z przenosinami strony wczoraj i dzisiaj była ona przez jakiś czas off-line. Mam nadzieję, że nie uprzykrzyłem tym nikomu za bardzo życia 😉Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

Pozdrawiam

Zdradliwe komentarze – ku przestrodze

Przeglądając zasoby serwisu Roflcopter znalazłem fragment kodu, który mnie… urzekł. Pomijam już roztrząsanie kwestii, czy ma sens rozwijanie pętli w Javie. Chodzi o to, że autor poniższego kawałka kodu, zabił mnie wygenerowanym przez siebie, jednym z trudniejszych do wykrycia przez tą samą osobę, błędów programisty. Continue reading ‘Zdradliwe komentarze – ku przestrodze’ »